W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Propozycja na Sylwestra- komedia Boeing,Boeing!Propozycja na Sylwestra- komedia Boeing,Boeing!Ostatni dzień roku należy spędzić w doborowym towarzystwie, dlatego w sylwestrowy wieczór w Teatrze Buffo bawić widzów będzie plejada najlepszych polskich aktorów m.in. Rafał Królikowski, Krzysztof Wieszczek, Dominika Figurska. Tito Productions zaprasza na spektakl „Boeing Boeing” w odświętnym, sylwestrowym nastroju i gwiazdorskiej obsadzie.

O tym przedstawieniu słyszeli chyba wszyscy warszawiacy. „Boeing Boeing” to sztuka, która bije rekordy popularności, ponieważ jest nie tylko lekka i przyjemna, ale też mistrzowsko zrealizowana i zagrana. Tak więc wieczór sylwestrowy w Teatrze Buffo ze spektaklem „Boeing Boeing” to gwarancja świetnej zabawy.

Spektakl opowiada historię Maksa (Krzysztof Wieszczek), którego życie uczuciowe regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów... Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardessami, a każda z nich sądzi oczywiście, że jest tą jedyną. Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

W wieczór sylwestrowy wszyscy widzowie przywitani zostaną lampką szampana i małym poczęstunkiem.
Każdy otrzyma również prezent-niespodziankę od organizatorów.
Na spektakl sylwestrowy zapraszają Teatr Studio Buffo i Tito Productions.  


31 grudnia 2013 godz. 17:00 Teatr Studio Buffo ul. Marii Konopnickiej 6
Bilety w cenie 130 zł i 160 zł
Kasa Teatru Studio Buffo
Tel. 22 625 47 09, 22 339 07 71
www.studiobuffo.com.pl
www.ebilet.pl