W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Mariola Napieralska

Marie Mariola Napieralska -studiowała wokalistykę jazzowa w Chicago. Od ośmiu lat artystka teatru Buffo w Warszawie. Występuje w przedstawieniach Polita ,Ukochany Kraj, Romeo i Julia gdzie gra role pani Capuletti. Można ją usłyszeć koncertach Hity Buffo oraz w wieczorach z muzyką bałkańską, rosyjską oraz latynoską. Występowała również z Teatrem Buffo w programach rozrywkowych Przebojowa Noc, Złota Sobota i Jaka to melodia. Została zaproszona przez J. Józefowicza i J. Stokłosę do współpracy przy musicalach Prorok oraz Pola Negri i Romeo i Julia w 3D z premierą w Moskwie i St. Petersburgu. Obecnie pracuje przy przygotowywanym przedstawieniu Piotruś Pan. Gra również W teatrze Variete w Krakowie role Pouletty w przedstawieniu Legalna Blondynka reżyserowanym przez Janusza Józefowicza. Prowadzi klasę wokalu w Studiu Artystycznym Metro. Jej uczniowie to dzisiaj obecni artyści Teatru Buffo tacy jak Natalia Kujawa, Janek Traczyk ,Martyna Jaskulska czy Mateusz Jakubiec. Uczestniczka programu The Voice of Poland .

http://youtu.be/U0W6KleJG64

http://youtu.be/n2Oekr-ofP0

Zdobywczyni samowara w Zielonej Górze, gość koncertów radia Zet i Dwójki. Na swoich koncertach śpiewa akustycznie muzykę z pogranicza soul i r&b. Obecnie składa swój pierwszy autorski album gdzie jest autorką muzyki i tekstów.

Muzyka to jej życiowa pasja. Na scenie oddaje się jej bez reszty.