W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Daniel Pustelnik

Pochodzi z Międzyrzecza. Absolwent Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Taniec, specjalności tancerz-choreograf. Pierwsze taneczne kroki stawiał w Zespole Tanecznym "Trans". Z zespołem zdobył tytuł mistrza i vice mistrza świata w federacji WADF. Tańczył podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Euro 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz podczas wyborów Miss Polski i Świata. Był tancerzem podczas imprezy sylwestrowej dla TVP2.
Wystąpił w filmie „Córki dancingu” oraz serialu „Osiecka”. Tańczył między innymi w Kieleckim Teatrze Tańca oraz w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Od 2020 roku bierze udział w spektaklach Teatru Studio Buffo, m.in. w musicalach "Metro", "Romo i Julia" i "Polita". Jego pasją, oprócz tańca, jest fotografia.