W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

STUDIO PIOSENKI „METRO”STUDIO PIOSENKI „METRO” 

Misja projektu.

Misją Studia Piosenki Metro jest szkolenie i kształtowanie artystycznej wrażliwości osób utalentowanych wokalnie oraz popularyzacja śpiewu jako dostępnej dla wszystkich formy rozrywki i spędzania wolnego czasu.

Informacje dla kandydatów.

 • Studio Piosenki „Metro” jest siecią placówek edukacyjnych działających w miastach pow. 18tys. mieszkańców, na terenie kraju.
 • Właściciel sieci – Studio Buffo Sp. z o.o. udziela licencji, na podstawie której Partnerzy prowadzą poszczególne placówki pod wspólnym logo Studio Piosenki „Metro”. Partner jest osobą prowadzącą niezależną działalność gospodarczą (dowolna forma prawna przedsiębiorstwa).
 • Warunkiem koniecznym (po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji) jest uzyskanie certyfikatu (zdanie egzaminu) przez Partnera przed właścicielem Studia Piosenki „Metro”. Przed egzaminem odbędzie się przygotowane dla Partnerów trwające 7 dni, szkolenie wstępne.
 • Po zdaniu egzaminu i podpisaniu umowy, Partner otrzymuje od właściciela sieci know-how, tj. program nauczania, wszelkie materiały edukacyjne, wytyczne dotyczące prowadzenia placówki, wytyczne dotyczące prowadzenia biznesu, cykliczne szkolenia. Cały program edukacyjny oparty jest na naszych doświadczeniach, jakie zdobyliśmy przez 30 lat tj. od powstania musicalu „Metro” przez okres funkcjonowania Teatru Studio Buffo, które wykształciło plejadę gwiazd polskiej sceny muzycznej.
 • W szkole będą prowadzone zajęcia nauki śpiewu na trzech poziomach zaawansowania oraz w trzech grupach wiekowych
 • Uczniowie mają możliwość zaprezentowania się dyrekcji artystycznej Studia Piosenki „Metro” na cyklicznych pokazach i koncertach. Uczniowie będą mieli pewność otrzymania szansy udziału w takich wydarzeniach, ponieważ poszukiwanie talentów jest jednym z naszych celów.
 • Szczegóły, w tym stronę biznesową przedsięwzięcia, poznają wyłącznie osoby zakwalifikowane do wstępnego szkolenia.
Więcej informacji na ->oficjalnej stronie<-


Studio piosenki


Studio Piosenki „Metro”, to sieć szkół organizowana przez twórców musicalu „Metro”, właścicieli Teatru Studio Buffo w Warszawie.
W związku z rozwojem projektu poszukujemy:

NAUCZYCIELI WOKALISTYKI – PARTNERÓW BIZNESOWYCH

którzy otworzą z nami szkołę Studio Piosenki „Metro” w każdym mieście w Polsce, posiadającym powyżej 18tys. mieszkańców.

Twoje obowiązki:

 • otwarcie, organizacja i prowadzenie lokalnej placówki oświatowej
 • nabór uczniów
 • prowadzenie lekcji śpiewu
 • realizacja programu edukacyjnego na oczekiwanym poziomie
 • przeprowadzanie egzaminów okresowych
 • przygotowanie uczniów do publicznych występów
 • przygotowanie uczniów do castingów
 • współudział w przygotowywaniu lokalnych koncertów, konkursów i festiwali

Nasze wymagania:

 • posiadanie zdolności organizacyjnych i pedagogicznych
 • wykształcenie muzyczne lub wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu - wychowanie muzyczne lub udokumentowane, zaawansowane doświadczenie zawodowe o profilu muzycznym
 • preferowane osoby funkcjonujące w lokalnym środowisku artystycznym, np. współpracujące z lokalnym domem kultury lub samodzielnie prowadzące działalność pedagogiczną o profilu muzycznym
 • umiejętność organizacji własnej pracy
 • prowadzenie działalności gospodarczej na własny rachunek (przy rozpoczęciu współpracy)

Oferujemy:

 • pracę z gotowym, wypracowanym w wieloletnim doświadczeniu programem edukacyjnym
 • udział w cyklicznych, intensywnych szkoleniach kadry pedagogicznej
 • możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych, przedstawieniach, koncertach
 • system organizacyjny umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych zysków z możliwością rozwoju szkoły
 • UWAGA! dla kandydatów obecnie pracujących istnieje możliwość równoległego prowadzenia szkoły niezależnie od pracy etatowej

 

Jeżeli muzyka jest Twoją pasją, chcesz prowadzić swój biznes pod marką Studio Piosenki „Metro”, chcesz mieć możliwość współuczestniczenia i współtworzenia najważniejszych wydarzeń artystycznych w Twoim lokalnym środowisku, regionie i Polsce, jeżeli chcesz być partnerem szkoły talentów, która wykształciła i wypromowała największe gwiazdy teatru i estrady w Polsce – wyślij swoje CV oraz List Motywacyjny na adres: edukacja@studiobuffo.com.pl

Nie wymagamy żadnej, znaczącej inwestycji z Twojej strony. Twoja inwestycja to koszt naboru uczniów, rejestracja działalności gospodarczej, organizacja pomieszczenia – pomożemy Ci w jego wyposażeniu. Otrzymasz szkolenia. 

Musisz wykazać się ponadprzeciętnymi umiejętnościami oraz zdać egzamin certyfikujący.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Jackiem Burzyńskim. Numer telefonu: 730 676 089.

Janusz Józefowicz, Janusz StokłosaInformujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Studio Buffo sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Konopnickiej 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Administratorem danych osobowych jest Studio Buffo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Konopnickiej 6.
Dane osobowe zbieramy i przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy przez okres 2 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji i ich podanie jest konieczne do wzięcia w niej udziału
Nie przekazujemy danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.