W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Życzenia od DyrektoraŻyczenia od DyrektoraDrodzy Artyści!
Mam nadzieję, że doszliście już do siebie po sylwestrowym maratonie. Dziękuję Wam za energię i pasję, z jaką realizowaliście nasze muzyczne i choreograficzne prezentacje.
Korzystając z chwili spokoju, życzę Wam w Nowym Roku 2020, abyście dbali o formę, rozwijali się artystycznie i pamiętali o tym, że w naszym zawodzie praca nad sobą jest warunkiem koniecznym. Musicie być najlepsi w tym co robicie! I nawet jak się zdarzają słabsze dni, to pamiętajcie, że walka ze swoimi słabościami jest wpisana w nasz zawód. Tylko wtedy przydarzą się Wam rzeczy piękne. I w tych momentach poczujecie się Artystami.
W czasach kultu bylejakości, wspaniale jest patrzeć na ludzi, którzy w to co robią wkładają całe swoje serce. Chciałbym, aby Nasi Widzowie takimi nas widzieli.
A teraz odpoczywajcie i nabierajcie sił!
Szczęśliwego Roku 2020!
Janusz Józefowicz