W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

AUDIO MUSICAL "Piotruś Pan"AUDIO MUSICAL "Piotruś Pan"Od dziś w sprzedaży jest dostępna nasza najnowsza produkcja - AUDIO MUSICAL "Piotruś Pan"...


Słuchanie bajek jest niezwykle wartościowym elementem edukacji językowej oraz emocjonalnej dzieci. Pobudza wyobraźnię, bo daje możliwość stworzenia własnego obrazu historii. Uczy koncentracji, rozwija słownictwo i pozwala osłuchać się z melodią języka, a w przypadku musicalu, dodatkowo kształci zmysł muzyczny. „Piotruś Pan” jest dedykowany dla każdego słuchacza, a szczególnie dzieci już od piątego roku życia.

Wystawiany w latach 2000 - 2003 na deskach Teatru Muzycznego Roma, od 2015 roku – Teatru Studio Buffo, a od 2016 - Teatru Muzycznego w Gdyni, musical „Piotruś Pan” obejrzało ponad pół miliona widzów. Autorem inscenizacji, choreografii oraz reżyserem oryginalnego przedstawienia jest Janusz Józefowicz. Porywającą muzykę skomponował Janusz Stokłosa, a libretto i teksty piosenek napisał niezrównany Jeremi Przybora.
 
W audiobooku „Piotruś Pan” usłyszymy najznakomitszych aktorów, między innymi Edytę Geppert, Wiktora Zborowskiego, Nataszę Urbańską, Mariusza Czajka i wielu innych.

Reżyseria: Janusz Józefowicz
Muzyka: Janusz Stokłosa
Libretto i teksty piosenek: Jeremi Przybora

Obsada:
Pani Darling – Edyta Geppert
Pan Darling/Hak – Wiktor Zborowski
Dorosła Wendy / Narrator – Natasza Urbańska
Sznaps – Mariusz Czajka
Wódz Olbrzymia Panter Mniejsza – Radosław Maciński
Piraci – Artur Chamski, Mateusz Jakubiec
Piotruś Pan – Jakub Laskowski
Wendy – Julia Totoszko
Jaś – Mateusz Łukaszewicz
Miś – Krzysztof Tymiński
Jane - Klementyna Karnkowska
Rybol – Przemysław Mrozik
Szpic – Jakub Rutkowski
Bliźniaki – Filip Baszyński, Igor Grabowski
Trąbal - Jakub Strach

 
Audiobook do nabycia w sklepach Empik (KLIK) i Storybox (KLIK)